Nasza firma od ponad 125 lat specjalizuje się w rzemieślniczym wytwarzaniu kafli. U nas tworzą je prawdziwi pasjonaci, którzy na przestrzeni lat udoskonalają proces produkcyjny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów. Wiedza i kunszt wypalania kafli w rodzinie Grochowskich przekazywane są z ojca na syna. To dzięki ogromnemu doświadczeniu i współpracy z wieloma pokoleniami jesteśmy dziś renomowanym wytwórcą kafli, który z powodzeniem wspiera realizacje bardzo zróżnicowanych projektów, począwszy od wnętrz klasycznych do bardzo nowoczesnych.

Wykonując metodą rzemieślniczą kafle na indywidualne zamówienie Kaflarnia Grochowski podbija serca kolejnych pokoleń. Rodzinna tradycja Grochowskich przyciąga nie tylko wielbicieli klasyki, ale też miłośników nietuzinkowych, współczesnych rozwiązań. Nasze niezwykłe kafle ceramiczne sprawiają, że każde wnętrze nabiera przytulności oraz niepowtarzalnego klimatu.

 

  • slide
  • slide

Kafle ceramiczne, piece i kominki kaflowe

Piece i kominki kaflowe pokryte naszymi wyrobami zachwycają swoją wyjątkowością. Podobnie jak kuchnie kaflowe, które doskonale sprawdzają się nie tylko w klasycznych, ale również modernistycznych wnętrzach. Nasz asortyment jest bardzo szeroki, co pozwala każdemu klientowi znaleźć coś odpowiedniego. Na życzenie klientów realizujemy kafle w różnych rozmiarach, zarówno małe, jak i duże. To jedyny zakład kaflarski w kraju z tak długimi tradycjami.


Marzą się Państwu kafle niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju? Rozważają Państwo piec kaflowy, czy może kominek lub kuchnię kaflową w swojej przestrzeni? Z przyjemnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, a potem pomożemy zamienić marzenia w rzeczywistość. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz tradycyjnych rodzajów kafli wykonujemy również gwarantujące zachwycający efekt kafle ręcznie malowane.

Zapraszamy!


Salon Firmowy