Kaflarnia Grochowski od ponad 125 lat specjalizuje się w rzemieślniczym wytwarzaniu ceramicznych kafli piecowych, kominkowych oraz kuchennych. Tutaj tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy na przestrzeni lat udoskonalają proces produkcyjny, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów. Wiedza i kunszt wypalania kafli w rodzinie Grochowskich przekazywane są z ojca na syna. To dzięki ogromnemu doświadczeniu i współpracy z wieloma pokoleniami, firma z powodzeniem wspiera dziś realizacje bardzo zróżnicowanych projektów, począwszy od wnętrz klasycznych do bardzo nowoczesnych.

Wykonując metodą rzemieślniczą kafle na indywidualne zamówienia Kaflarnia Grochowski podbija serca kolejnych pokoleń. Rodzinna tradycja Grochowskich przyciąga nie tylko wielbicieli klasyki, ale też nietuzinkowych, współczesnych rozwiązań. 

 

  • slide
  • slide

Kuchnie kaflowe, kominki kaflowe i piece kaflowe pokrywane naszymi wyrobami zachwycają swoją wyjątkowością. Na życzenie klientów, pracownia realizuje kafle w różnych rozmiarach, także te wielkoformatowe i z motywami ręcznie malowanymi. To jedyny zakład kaflarski w kraju z tak długimi tradycjami. 

Marzą się Państwu kafle piecowe, kominkowe lub kuchenne inne niż wszystkie, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju? Rozważają Państwo piec kaflowy, kominek kaflowy czy może kuchnię kaflową w swojej przestrzeni? Z przyjemnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, a potem pomożemy zamienić marzenia w rzeczywistość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.